W październiku br. przypada 33. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki – patrona NSZZ „Solidarność”.

W związku z powyższym, z inicjatywy Zarządu Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność” oraz  Dyrekcji Teatru Dramatycznego w Białymstoku, została opracowana i będzie  wystawiona sztuka teatralna pt. „Popiełuszko”.

Premiera spektaklu odbędzie się w dniu 21 października br. o godz. 19.00 w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki,  ul. Elektryczna 12.

Jednocześnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Organizacji Zakładowych, Zarząd Regionu dokonał rezerwacji miejsc członkom naszego Związku i ich osobom towarzyszącym na spektakl, który odbędzie w dniach 22 i 29 października br.  o  godz. 17.00.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o niezwłoczną rezerwację.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście, telefonicznie lub e-mailowo: Danuta Lenkiewicz - tel.: 85 7481100, ul. Suraska 1, 15-950 Białystok, pok. 304, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy.

________________________________________________
Cezary Janucik